Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou atypického sedacího nábytku na míru

Sedací soupravy
na zakázku

Nabízíme možnost objednat si sedačku dle svých potřeb a v potahu dle svého výběru, a to v dobré kvalitě a ceně.

Nabídka pro
architekty

Rádi zrealizujeme Vaše tvořivé návrhy a projekty interiérů.

Gastro nábytek
Ho-Re-Ca

Atypické sedačky, čalouněné lavice, křesla, postele, přistýlky pro Váš hotel, penzión, restauraci nebo kavárnu.

Výroba na míru dle návrhů dizajnérů a architektů

Jsme specialisté na sedací nábytek. Kromě sériově vyráběných produktů, vyrábíme atypické sedací soupravy, pohovky, křesla, postele, čalouněné lavice a boxy, různé čalouněné solitéry, obklady a panely.

Vážení zákazníci, architekti, dizajnéři na základě vašich návrhů, představ a obrázků vypracujeme výrobní dokumentaci, vyrobíme a dodáme vámi požadovaný čalouněný výrobek. Výrobní postup probíhá v těchto krocích:

1. Požadavky klienta

Poptávku zákazníka řeší obchodní oddělení ve spolupráci s technickou přípravou výroby.

2. Cenová nabídka

Po specifikaci požadavků zákazníka, vypracujeme a připravíme cenovou nabídku. Po odsouhlasení ceny a uzavření smlouvy začneme s přípravou výrobní výkresové dokumentace a s výrobou prototypu.

3. Výroba prototypu

Prototyp je v jednotlivých fázích výroby konzultován se zákazníkem osobně nebo prostřednictvím fotografií zasílaných e-mailem. Zákazník má tak možnost neustále vstupovat do procesu tvorby nového výrobku, aby bylo splněno jeho očekávání.

4. Realizace

Po odsouhlasení prototypu se začne s výrobou zakázky. V případě potřeby zajistíme odborné zaměření interiéru a montáž dodávaného čalouněného nábytku. Řemeslná zručnost čalounických a truhlářských mistrů jsou zárukou úspěšné realizace vašich požadavků.

Interiéry s našimi výrobky

Specializace na čalounické práce a odbornost naších pracovníků nám umožňují zrealizovat i nároční návrhy výrobků do společenských interiérů.

Máte zájem
o naše služby?

Vyplňte prosím následovní formulář
a my Vás budeme kontaktovat.