Vyrábíme a prodáváme moderní čalouněný nábytek

S výrobou  sedacích souprav jsme začali v roce 1991 v Piešťanech. Dlouholeté výrobní zkušenosti nám umožňují specializovat se na zakázkovou výrobu a výrobu atypů. Dokážeme realizovat i náročné návrhy architektů a dizajnérů pro hotely, restaurace, kanceláře, různé veřejné prostory, ale i bytové a domové interiéry.

Naše hodnoty

Vlastní výroba

Celý výrobní proces probíhá v našem podniku. V truhlářské dílně se neřeže a opracuje masivní dřevo, naformátuje se plošný materiál, např. preglejka, dřevotříska a smontuje se dřevěná konstrukce výrobku (tzv. kostra), která se na dalším pracovišti přípravy výroby připraví na čalounění, olepí se PUR pěnou. V krejčířské dílně se střihají a šijí potahy na čalounění. V čalounické dílně se připravené olepené dílce očalouní, smontují do výsledné podoby, zabalí a připraví na expedici.

Dlouholeté zkušenosti

Odborně vzdělaní technický pracovníci, talentovaní čalouníci, truhláři, krejčové s vysokou řemeslnou zručností a dlouholetou praxí jsou zárukou kvalitního výrobku a spokojenosti zákazníka.

Vysoká kvalita

 

V podniku se řídíme heslem: „Kvalita je, když se vrací zákazník a ne výrobek“. Proto důsledně vybíráme a kupujeme materiály do výroby, masivní dřevo, plošné materiály, PUR pěny, potahové látky. Dbáme na přesné dodržování stanovených technologických postupů.

Spojení kvalitních materiálů, správných technologických postupů a odborně vzdělaných a manuálně zručných pracovníků nás opravňuje říct, že čalounickému řemeslu rozumíme a výsledkem naši práce jsou kvalitní produkty za dobrou cenu.

Nabízíme možnost objednat si sedačku dle svých potřeb a v potahu dle svého výběru, a to v dobré kvalitě a ceně. Vyberte si z naší nabídky.

Vyrábíme atypické čalouněné solitéry, sedací soupravy, pohovky, lavice dle návrhu dizajnérů a architektů do hotelů, kaváren, obchodních veřejných prostor, interiérů firem a rodinných domů a bytů.